Studenten ‘bezoekboek’

Het bezoekboek zal de komende 3 maanden een belangrijk hulpdocument worden: je hele proces wordt hier beschreven, en jouw coach zal je gedurende het hele proces begeleiden.

Na elke ondersteuning, dus eenmaal per week – indien je 2 maal per week bij je gezin langsgaat, hoef je maar 1 keer je aangevulde bezoekboek in te vullen.  Het boek is opgedeeld in verschillende fasen: je dient elke week de algemene vragen in te vullen. Daarnaast zijn er ook nog enkele specifieke vragen voor de verschillende fasen.

De vorming is ook steeds inhoudelijk gekoppeld aan je bezoekboek: als je dus vragen of moeilijkheden hebt bij het invullen van je bezoekboek, neem contact op met je coach, of stel je vraag op de vorming. Let op: het is dus interessant voor jou om je planning zoveel mogelijk af te stemmen op de vormingen – en je ondersteuningen mooi over 12 weken te spreiden. Zo maak je het jezelf een stuk makkelijker!

Aan het eind van je stage kan je  aan de hand van dit bezoekboek, zinvol terugblikken op je proces en je vooruitgang.

Een korte handleiding over de werking van het bezoekboek kan je hier downloaden.

Coaches

coach Katelijne coach Mariska coach Tille
Coördinator / coach Coach Gent Coach Gent
Katelijne Béatse
0494 98 62 51 katelijne@kompanjon.be

Mariska Storm
0491 64 81 18
mariska@kompanjon.be

Tille van Horenbeeck
0492 50 35 83
tille@kompanjon.be

coach Mikati coach Lynn coach Ingrid
Coach Gent Coach Antwerpen Coach Antwerpen
Aanspreekpersoon 'Buddy@school'
Mikati Willemyns
0491 95 33 89
mikati@kompanjon.be
Lynn Vereecken
0494 52 35 73
lynn@kompanjon.be
Sigrid Decorte
0495 19 65 17
sigrid@kompanjon.be